Primăria Berevoeşti – anunţ licitație

 În data de 05.12.2017, ora 09:00, licitaţie publică cu plic sigilat, în vederea concesionării imobilului teren în suprafaţă de 500 mp şi construcţie în suprafaţă de 30,58 mp, din domeniul privat al comunei Berevoeşti, situat în comuna Berevoeşti, sat Berevoeşti, str. Măneşti, judeţul Argeş. Documentaţia de atribuire se poate ridica de la sediul Primăriei Berevoeşti, până la data de 24.11.2017, costul acesteia fiind de 100 lei, taxa de participare este de 100 lei, iar garanţia de participare este de 300 lei. Ofertele în plic sigilat se vor depune la sediul Primăriei Berevoeşti la data de 05.12.2017, ora 08:30.

            În data de 05.12.2017, ora 13:00, licitaţie publică cu strigare,  în vederea vânzării imobilului teren în suprafaţă de 3200 mp, din domeniul privat al comunei Berevoeşti, situat în comuna Berevoeşti, sat Ungureni, pct. Ungureni “La conton”, judeţul Argeş. Documentaţia de atribuire se poate ridica de la sediul Primăriei Berevoeşti, până la data de 24.11.2017, costul acesteia fiind de 100 lei, taxa de participare este de 100 lei, iar garanţia de participare este de 500 lei.

            Informaţii suplimentare se pot obţine de la sediul Primăriei Berevoeşti, comuna Berevoeşti, str. DC 3, nr.773, judeţul Argeş, tel./fax: 0248.572.030, email: primariaberevoesti@yahoo.com.

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

30 de locuri în plus pentru oamenii care au nevoie de grijă, la UAMS Dedulești

30 de locuri în plus pentru oamenii care au nevoie de grijă, la UAMS Dedulești Uneori, o investiție nu înseamnă doar o clădire reabilitată sau mai multe locuri disponibile. Înseamnă oameni care nu mai trebuie să aștepte, familii care știu că cei dragi sunt în siguranță și, mai presus de toate, șansa la o viață […]

Citește mai mult...

Autostrada Sibiu – Pitești: Tunel rutier de autostradă prin Carpați, aproape de finalizare

Tunelul de la Curtea de Argeș, parte din Autostrada Sibiu – Pitești A1, este aproape de finalizare: antreprenorul a început testele necesare pentru darea în trafic a tunelului, anunță Irinel Scrioșteanu, secretar de stat în Ministerul Transporturilor. Acesta spune că a fost finalizată testarea sistemului de ventilație (în total, pe cele două fire de tunel […]

Citește mai mult...

Lucrări pe Autostrada A1 București-Pitești. Șoferii trebuie să circule cu atenție

Lucrări pe Autostrada A1 București-Pitești. Șoferii trebuie să circule cu atenție Direcția Regională de Drumuri și Poduri București anunță că, joi, 3 septembrie 2026, continuă lucrările de frezare și reparații asfaltice pe Autostrada A1 București-Pitești. Intervențiile sunt executate pe suprafețe întinse, în zona kilometrilor 68+700 – 68+000, pe calea 2, banda 1. Lucrările sunt realizate […]

Citește mai mult...