
Acum, în prag de primăvară, doresc să adresez tuturor doamnelor şi domnişoarelor cele mai sincere urări de sănătate şi fericire, împletite cu alese sentimente de preţuire.

Acum, în prag de primăvară, doresc să adresez tuturor doamnelor şi domnişoarelor cele mai sincere urări de sănătate şi fericire, împletite cu alese sentimente de preţuire.

Cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri. Să fiți sănătoși și fericiți în fiecare moment al vieţii voastre. La mulţi ani,tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfinților Apostoli Petru și Pavel! Cosmin Ștefan, primarul comunei Hârtiești
Citește mai mult...