Întreaga comunitate din Coșești a participat la Festivalul Toamnei

Întreaga comunitate din Coșești a participat la Festivalul Toamnei, manifestare organizată de Școala Gimnazială „Iordache Păcescu”, împreună cu toate structurile din subordine. Acțiunea, derulată duminică, 1 octombrie, în pitorescul decor al Taberei „Meșterul Olar”, a fost un adevărat succes, imaginația copiilor întrecând orice așteptări!

”A fost o zi de poveste, o zi pe care cei mici și-o vor aminti peste ani! Întreaga comunitate s-a mobilizat, iar fericirea de pe chipul copiilor este răsplata supremă a unei astfel de acțiuni!”, a transmis primarul comunei Coșești, Nicolae Pană.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Felicitare – Constantin Iatagan, primarul comunei Șuici

Dragi cetățeni, de Sf. Petru și Pavel, vă doresc multă sănătate, bucurii, împliniri și prosperitate! Să aveți parte de lumină și pace în suflet! La mulți ani! Constantin Iatagan, primarul comunei Șuici

Citește mai mult...

Felicitare- Ion Gîrleanu, primarul comunei Bogați

Cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri. Să fiți sănătoși și fericiți în fiecare moment al vieţii voastre. La mulţi ani,tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfintii Petru și Pavel! Ion Gârleanu,primarul comunei Bogaţi

Citește mai mult...

Felicitare – Emilian Ciolan, primar Dârmănești

Consiliul Local și Primăria Dârmănești, urează cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfinților Petru și Pavel! La mulți ani! Emilian Ciolan, primar Dârmănești

Citește mai mult...