
“Sunt bucuros să adresez urările mele cele mai calde tuturor celor care cu prilejul Sfântului Andrei, îşi aniversează ziua onomastică.
Să aveţi parte de clipe minunate, bucurii şi fericire alături de familie şi de cei dragi!
La mulţi ani!”
Nicolae Velcea, primarul oraşului Ştefăneşti



