
Cu ocazia zilei de 1 Martie, conducerea Primăriei Săpata, urează tuturor reprezentantelor sexului frumos, o primăvară plină de soare, împliniri pe plan personal şi profesional.
La mulţi ani! Laurențiu Micu , primar comuna Săpata

Cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri. Să fiți sănătoși și fericiți în fiecare moment al vieţii voastre. La mulţi ani,tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfinților Apostoli Petru și Pavel! Cosmin Ștefan, primarul comunei Hârtiești
Citește mai mult...