PSD Argeș: La mulți ani, România! La mulți ani, Tricolorul nostru drag!

Astăzi, 26 iunie, sărbătorim cu mândrie Ziua Drapelului Național, o zi deosebită în care ne aducem aminte de valorile și simbolurile care ne unesc ca #popor.
”Tricolorul nostru – albastru, galben și roșu – flutură în inimile noastre ca un testament al unității, curajului și sacrificiilor făcute de înaintașii noștri pentru libertatea și demnitatea României.
Drapelul național nu este doar un simplu steag, ci o emblemă a identității noastre, un simbol al luptei și al speranței. Este semnul sub care am trăit momente de bucurie și de durere, sub care am clădit o națiune demnă și respectată.
La mulți ani, #România! La mulți ani, #Tricolorul nostru drag!”, transmite PSD Argeș.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Felicitare – Constantin Iatagan, primarul comunei Șuici

Dragi cetățeni, de Sf. Petru și Pavel, vă doresc multă sănătate, bucurii, împliniri și prosperitate! Să aveți parte de lumină și pace în suflet! La mulți ani! Constantin Iatagan, primarul comunei Șuici

Citește mai mult...

Felicitare- Ion Gîrleanu, primarul comunei Bogați

Cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri. Să fiți sănătoși și fericiți în fiecare moment al vieţii voastre. La mulţi ani,tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfintii Petru și Pavel! Ion Gârleanu,primarul comunei Bogaţi

Citește mai mult...

Felicitare – Emilian Ciolan, primar Dârmănești

Consiliul Local și Primăria Dârmănești, urează cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfinților Petru și Pavel! La mulți ani! Emilian Ciolan, primar Dârmănești

Citește mai mult...