„Cupa Simfonia Lalelelor la înot”: 20-21 aprilie!

Cupa Simfonia Lalelelor la înot: 20-21 aprilie!

Primăria Municipiului Pitești, prin Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului, DJST Argeș în colaborare cu A.J.N.P.M Argeș, organizează, în perioada 20-21 aprilie 2024, competiția „Cupa Simfonia Lalelelor la înot”, care va avea loc la Bazinul Olimpic Pitești.

La acest eveniment, vor participa copii cu vârste cuprinse între 6 și 13 ani, din diferite cluburi de înot, care se vor întrece în mai multe probe.

Municipalitatea piteșteană susține și încurajează tinerii sportivi înotători care se vor întrece pentru titlul de campioni la „Cupa Simfonia Lalelelor la înot” și le urează tuturor succes!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Felicitare Primăria Topoloveni

„Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, le transmit tuturor celor care își sărbătoresc onomastica multă sănătate, bucurii și împliniri. Vă mulțumesc pentru implicarea în dezvoltarea comunității noastre și pentru că sunteți cetățeni de nădejde. La mulți ani tuturor!” Gheorghiță Boțârcă, primarul orașului Topoloveni

Citește mai mult...

Felicitare – Valerică Spirea, primarul comunei Poiana Lacului

“Sunt bucuros să adresez urările mele cele mai calde tuturor celor care pe 29 iunie, cu prilejul Sfinților Apostoli Petru și Pavel, îşi aniversează ziua onomastică. Să aveţi parte de clipe minunate, bucurii şi fericire alături de familie şi de cei dragi! La mulţi ani!” Valerică Spirea, primarul comunei Poiana Lacului

Citește mai mult...

Felicitare – Gheorghe Stancu, Primarul Comunei Bascov

Dragi bascoveni, Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, transmit din suflet un călduros La mulți ani! tuturor celor care își serbează astăzi ziua numelui. Vă doresc sănătate, liniște, bucurii alături de cei dragi și cât mai multe motive de împlinire. Această sărbătoare să vă aducă pace în suflet, curaj în fața provocărilor și […]

Citește mai mult...