
„Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, le transmit tuturor celor care își sărbătoresc onomastica multă sănătate, bucurii și împliniri. Vă mulțumesc pentru implicarea în dezvoltarea comunității noastre și pentru că sunteți cetățeni de nădejde. La mulți ani tuturor!”
Gheorghiță Boțârcă, primarul orașului Topoloveni


