
Ion Mînzînă, președintele PSD Argeș și al Consiliului Județean Argeș, transmite azi un mesaj de felicitare pentru toți cei care, de Sfântul Dumitru, își serbează onomastica:
„Sănătate și împliniri sărbătoriților zilei!
La mulți ani!”

„Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, le transmit tuturor celor care își sărbătoresc onomastica multă sănătate, bucurii și împliniri. Vă mulțumesc pentru implicarea în dezvoltarea comunității noastre și pentru că sunteți cetățeni de nădejde. La mulți ani tuturor!” Gheorghiță Boțârcă, primarul orașului Topoloveni
Citește mai mult...
“Sunt bucuros să adresez urările mele cele mai calde tuturor celor care pe 29 iunie, cu prilejul Sfinților Apostoli Petru și Pavel, îşi aniversează ziua onomastică. Să aveţi parte de clipe minunate, bucurii şi fericire alături de familie şi de cei dragi! La mulţi ani!” Valerică Spirea, primarul comunei Poiana Lacului
Citește mai mult...
Dragi bascoveni, Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, transmit din suflet un călduros La mulți ani! tuturor celor care își serbează astăzi ziua numelui. Vă doresc sănătate, liniște, bucurii alături de cei dragi și cât mai multe motive de împlinire. Această sărbătoare să vă aducă pace în suflet, curaj în fața provocărilor și […]
Citește mai mult...