
Cu ocazia zilei de 1 Martie, Primăria comunei Bălileşti urează tuturor doamnelor şi domnişoarelor o primăvară frumoasă şi plină de realizări. La Mulţi Ani!

Cele mai calde gânduri şi urări de sănătate, fericire, bucurii şi împliniri. Să fiți sănătoși și fericiți în fiecare moment al vieţii voastre. La mulţi ani,tuturor cetățenilor comunei ce poartă numele Sfinților Apostoli Petru și Pavel! Cosmin Ștefan, primarul comunei Hârtiești
Citește mai mult...