FC Argeș, locul 10 cu 26 de puncte, este neînvinsă în acest an, având patru victorii și trei remize. În această seară, FC Argeş a câştigat meciul cu Viitorul. Primarul Cristian Gentea, iubitor al echipei, şi un mare susţinător al fotbalului piteştean, felicită jucătorii pentru victoria din această seară.
„Un nou succes important pentru FC Argeș!
Încă un meci în care formația noastră termină neînvinsă.
De data aceasta, câștigăm cu Viitorul, una dintre formațiile puternice ale Ligii I.
Această victorie ne oferă încredere și curaj.
Suntem pe drumul cel bun, iar rezultatele pozitive se leagă pentru formația noastră.
Hai, FC Argeș! Echipa fanion a județului are întreaga mea susținere”. Transmite primarul Cristian Gentea susținătorilor echipei din Trivale
„Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, le transmit tuturor celor care își sărbătoresc onomastica multă sănătate, bucurii și împliniri. Vă mulțumesc pentru implicarea în dezvoltarea comunității noastre și pentru că sunteți cetățeni de nădejde. La mulți ani tuturor!” Gheorghiță Boțârcă, primarul orașului Topoloveni
“Sunt bucuros să adresez urările mele cele mai calde tuturor celor care pe 29 iunie, cu prilejul Sfinților Apostoli Petru și Pavel, îşi aniversează ziua onomastică. Să aveţi parte de clipe minunate, bucurii şi fericire alături de familie şi de cei dragi! La mulţi ani!” Valerică Spirea, primarul comunei Poiana Lacului
Dragi bascoveni, Cu ocazia sărbătorii Sfinților Apostoli Petru și Pavel, transmit din suflet un călduros La mulți ani! tuturor celor care își serbează astăzi ziua numelui. Vă doresc sănătate, liniște, bucurii alături de cei dragi și cât mai multe motive de împlinire. Această sărbătoare să vă aducă pace în suflet, curaj în fața provocărilor și […]